Preču katalogs
Preču katalogs

Piegāde
un apmaksa

Piegāde ar DPD kurjeru
Visā Latvijā
Cena:6.99 €
DPD Pickup punkti
Visi Pickup punkti
Cena:2.99 €
Apmaksas veidi Klix
Pie mums Jūs varat norēķināties ar modernāko un drošāko norēķinu veidu - Klix. Šis ir bankas Citadele izstrādāts maksājumu risinājums, kas rūpējas par Jūsu datu un naudas drošību. Klix nodrošina iespēju norēķināties ar karti, veikt tiešos maksājumus no bankas konta un maksāt pa daļām ar tiešsaistes nomaksām. Tas ir visdrošākais risinājums: maksātāja dati netiek nodoti tirgotājam.
Klix Pay by card
Šī ir iespēja norēķināties ar VISA un Mastercard. Pircējam, veicot pirmo maksājumu, ir iespēja, aizpildot maksājuma formu, piekrist kartes rekvizītu saglabāšanai Klix aplikācijā. Ja piekritīsiet saglabāt kartes datus, nākamreiz jebkurā vietnē varēsiet norēķināties ar Klix ātrāk – kartes dati jau tiks ievadīti automātiski. Klix karšu norēķinu sistēma atbilst PCI DSS nozares datu drošības standartam.
Klix bankas maksājumi
Tas ir ātrs un drošs veids, kā norēķināties no sava bankas konta, un tas ļauj maksāt par pirkumu reālajā laikā. Lai veiktu maksājumu, izvēlieties savu banku, autorizējieties un apstipriniet maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu iniciators, kas sniedz pakalpojumus saskaņā ar Eiropas Savienības maksājumu pakalpojumu direktīvu (PSD 1) - Direktīva 2007/64/EC.
Klix Pay later
Ļauj tiešsaistes veikala apmeklētājiem veikt pirkumu nekavējoties, bet samaksāt par to vēlāk. Vairāk par bezprocentu nomaksas iespēju lasiet šeit. Veicot pirkumu un izvēloties Klix Pay Later, interneta veikala apmeklētāji var saņemt Klix partneru kredītu kompāniju piedāvājumus, salīdzināt un izvēlēties piemērotāko piedāvājumu, kā arī attālināti noslēgt aizdevuma līgumu par preču iegādi uz nomaksu.
Kas var iegādāties preces uz nomaksu?
  • - Preces uz nomaksu var iegādāties ikviens Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs;
  • - Aizņēmējam ir jābūt regulāriem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
  • - Aizņēmēja vecums - no 18 līdz 75 gadiem;
  • - Aizņēmuma summa - no 50 еiro līdz 7000 еiro;
  • - Aizņēmuma termiņš - no 1 līdz 36 mēnešiem;
  • - Par pirkumiem, kuru vērtība pārsniedz 1400 eiro, nepieciešama priekšapmaksa 10% apmērā;
  • - Noformēšanai nepieciešams kvalificēts Smart-ID vai AS “Citadele banka” internetbanka, kā arī pase vai ID karte.
Lai pirkumi tiktu veikti atbildīgi, vienai personai, izmantojot Klix Pay Later, tiek ierobežota aizdevuma iespēja līdz 7000 EUR pēdējo 30 dienu laikā.
Lietošanas instrukcija
Balticom
Piegāde visā Latvijā
Pašipopulārākie zīmoli
Bezprocentu nomaksas iespēja
Piegāde2-5 darba dienu laikā