Preču katalogs
Preču katalogs

Viedpulkstenis Garmin vivoactive 5, GPS, WiFi, Ivory/Cream Gold, WW

Artikuls: 5366

Viedpulkstenis Garmin vivoactive 5, GPS, WiFi, Ivory/Cream Gold, WW

Artikuls: 5366
Piegādes laiks:
1-4 darba dienas

Ar kurjeru vai pakomatā

Vívoactive 5 ir viedpulkstenis, kas īpaši radīts veselībai un fitnesam! Šis ir vairāk nekā tikai viedpulkstenis, tas ir jūsu personīgais treneris, kas atbalstīs jūs ceļā uz katru mērķi un dos burvju “spērienu”.

Tie parādīs jūsu enerģijas līmeni visas dienas garumā, lai jūs zinātu, kad esat enerģisks un gatavs aktivitātēm un kad esat noguris un jums ir nepieciešams uzlādēties ar mierīgu nakts miegu vai glāzi Prosecco. Paši Vívoactive 5 ir diezgan izturīgi un var darboties 11 dienas, palīdzot jums!

Sekojiet visām savām aktivitātēm ar Garmin Vívoactive 5! Ieslēdziet GPS izsekošanu, nodarbojoties ar jebkuru sportu – ejot, skrienot, braucot ar velosipēdu, peldot baseinā, tīrot māju, pastaigājoties ar suni vai braucot ar ragaviņām! Pretējā gadījumā kā jūs pierādīsit, ka esat sadedzinājis pietiekami daudz kaloriju un varat atļauties svaigu, pūkainu kanēļa rullīti?! Ir arī aktivitātes ratiņkrēslu lietotājiem.

No rīta, Vívoactive 5 viedpulkstenis parādīs pārskatu par jūsu miega kvalitāti, atveseļošanās statusu un pat sarakstu ar jūsu plānotajiem treniņiem! Lieliska motivācija, pat ja nevēlaties neko darīt. Nu, nekaunieties pulksteņa priekšā, viņi tik ļoti centās!

Savienojiet savu iPhone vai Android viedtālruni ar Garmin Vivoactive 5 un saņemiet e-pasta ziņojumus un īsziņas tieši pulkstenī. Ja jums ir Android, varat arī atbildēt uz ziņojumiem, izmantojot pulksteņa mini tastatūru, un pārskatīt fotoattēlus spilgtajā 1,2 collu AMOLED skārienekrānā (390 x 390 pikseļi).

Vivoactive 5 neatstās jūs bīstamā situācijā! Ja pulkstenis konstatē, ka noticis negadījums, tas nosūtīs ziņojumu ar jūsu pašreizējo atrašanās vietu un izsauks palīdzību!

Šis produkts šobrīd nav pieejams

Tehniskā specifikācija

Ražotajs
Garmin
Piegāde visā Latvijā
Pašipopulārākie zīmoli
Bezprocentu nomaksas iespēja
Piegāde2-5 darba dienu laikā
Vai vēlies bezmaksas piegādi?