Preču katalogs
Preču katalogs

Piegāde
un apmaksa

Piegāde ar DPD kurjeru
Visā Latvijā
Cena:6.99 €
DPD Pickup punkti
Visi Pickup punkti
Cena:2.99 €
Apmaksas veidi Klix
Pie mums Jūs varat norēķināties ar modernāko un drošāko norēķinu veidu - Klix. Šis ir bankas Citadele izstrādāts maksājumu risinājums, kas rūpējas par Jūsu datu un naudas drošību. Klix nodrošina iespēju norēķināties ar karti, veikt tiešos maksājumus no bankas konta un maksāt pa daļām ar tiešsaistes nomaksām. Tas ir visdrošākais risinājums: maksātāja dati netiek nodoti tirgotājam.
Klix Pay by card
Šī ir iespēja norēķināties ar VISA un Mastercard. Pircējam, veicot pirmo maksājumu, ir iespēja, aizpildot maksājuma formu, piekrist kartes rekvizītu saglabāšanai Klix aplikācijā. Ja piekritīsiet saglabāt kartes datus, nākamreiz jebkurā vietnē varēsiet norēķināties ar Klix ātrāk – kartes dati jau tiks ievadīti automātiski. Klix karšu norēķinu sistēma atbilst PCI DSS nozares datu drošības standartam.
Klix bankas maksājumi
Tas ir ātrs un drošs veids, kā norēķināties no sava bankas konta, un tas ļauj maksāt par pirkumu reālajā laikā. Lai veiktu maksājumu, izvēlieties savu banku, autorizējieties un apstipriniet maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu iniciators, kas sniedz pakalpojumus saskaņā ar Eiropas Savienības maksājumu pakalpojumu direktīvu (PSD 1) - Direktīva 2007/64/EC.
Piegāde visā Latvijā
Pašipopulārākie zīmoli
Bezprocentu nomaksas iespēja
Piegāde2-5 darba dienu laikā
Neatradāt meklēto preci?